برنامه جمع بندی کنکور به روش 3 روز یک بار

  • کد خبر: 100007
  • زمان: شنبه , 1398/02/16
  • تعداد بازدید : 1070
  • نویسنده : انتخاب
  • موضوع : برنامه جمع بندی کنکور به روش 3 روز یک بار
برنامه جمع بندی کنکور به روش 3 روز یک بار

دوران جمع بندی برای کنکوری ها

از طریق صفحه شخصی (کانونی ها و غیرکانونی ها) و همچنین مراجعه به نمایندگی های کانون(برای آزمون های هماهنگ کشوری ) می توانید در این آزمون ها شرکت کنید و کارنامه دریافت کنید.
 امسال یک ابزار جدید برای شما داوطلبان کنکور آماده شده است که در سایت کانون و در اپ کانون در دسترس شماست : کارنامه ی آزمون های سه روز یک بار .
توصیه می کنیم طبق برنامه ی آزمون های هماهنگ یک مجموعه ی کامل از کتاب زرد 10 مجموعه و کتاب زرد 97 را امتحان بدهید( فارغ التحصیلان از کتاب های زرد6 دورده و کتاب زرد 97 که برای هر دو گروه ضروری است ) . برنامه ی آزمون های هماهنگ از 25 اردی بهشت آغاز می شود . اگر به هر علتی نمی توانید از ابتدا و طبق برنامه ی زمان بندی شده در آزمون ها شرکت کنید اشکالی ندارد . شما می توانید دیرتر هم به برنامه ملحق شوید و کارنامه ی آزمون ها را دریافت کنید . پس از آن که گزینه ها را در اپ کانون یا در سایت کانون وارد کردید بلافاصله کارنامه ی اول را دریافت می کنید .کارنامه ی اول شامل درصد و چند از 10 و تصویر پاسخ برگ شماست که در آن پاسخ های اشتباه شما نیزمشخص شده اند .
کارنامه ی دوم را بیست و چهار ساعت بعد دریافت خواهید کرد . این کارنامه مشخص می کند که در هر درس در کدام دهک قرار دارید . علت این که در این کارنامه ها نمره ی تراز درج نشده ، این است که دانش آموزان شرکت کننده دانش آموزانی جدی تر هستند و اگر نمره ی تراز بین شرکت کنندگان را دریافت کنند نمره ی ترازشان کمتر از آزمون های کانون خواهد شد و ممکن است در ارزیابی جایگاه خود دچار اشتباه شوند . از مقایسه ی دهک هایی که در درس های مختلف به دست می آورید می توانید نقاط قوت و ضعف خود را تشخیص دهید و برای روزهای بعدی بهتر برنامه ریزی کنید . علاوه بر این در کارنامه ی دوم، شما می توانید شماره ی سوال های ساده را که اشتباه پاسخ داده اید یا اصلا پاسخ نداده اید نیزمشاهده کنید .
 

قابل توجه دانش آموزان و پشتیبانان کانون :

تغییرات برنامه امتحان نهایی در برنامه اعمال شده است اما برنامه آزمون های دوران جمع بندی کانون (تاریخ آزمون های 3 روز یکبار ) ، طبق برنامه قبلی اجرا می شود و تغییری ندارد. 
فایل با کیفیت را در قسمت فایل های ضمیمه دانلود کنید. 


 

فایل های ضمیمه


فایل های با کیفیت را در زیر به تفکیک رشته دانلود کنید .

برنامه جمع بندی کنکور 98 - تجربی

برنامه جمع بندی کنکور 98 - ریاضی

برنامه جمع بندی کنکور 98 - انسانی