آموزشگاه علمی عرفان

نمایندگی کانون فرهنگی آموزش

قلم چی شهر ری

کلاس های جمع بندی ریاضی و علوم برای پایه های سوم دبستان تا نهم

آموزشگاه عرفان همه ساله در اردیبهشت ماه دو هفته کلاس جمع بندی ریاضی و علوم برای دانش آموزان دختر و پسر پایه های سوم دبستان تا نهم برگزار می کند که این دوره کوتاه مدت با توجه به کیفیت کلاس ها با استقبال خوب خانواده ها روبرو شده است.


تخمین رتبه کنکور سراسری سال های 84 تا 93

می دانید که در هرسال سطح دشواری سوال ها به گونه ای متفاوت از سال های گذشته است در یک سال یک درس و در سال دیگر درسی دیگر دشوارتر یا ساده تر می شود اما شما می توانید درصدها و چند تااز ده تایتان را برای سال های مختلف در سایت کانون وارد کنید تا ببینید اگر همین نمره ها را در آن زمان کسب می کردید چه رتبه ای به دست می آوردید .


زمان مجدد براي ثبت نام داوطلبان متقاضي شركت در آزمون‌ سراسري‌ سال‌ 1395

بدين‌وسيله‌ به‌اطلاع‌ آن دسته از داوطلبان متقاضي‌ ثبت ‌‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ سراسري‌ براي‌ دوره‌هاي‌ روزانه‌، نوبت دوم (شبانه‌)، نيمه حضوري، مجازي، دانشگاه فرهنگيان و پرديس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي‌، دانشگاه‌ پيام‌نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالي‌ غيرانتفاعي‌ و غيردولتي‌ سال 1395 و نيز متقاضيان تحصيل در دانشگاه آزاد اسلامي (آن دسته از كد رشته‌هاي تحصيلي كه پذيرش آنها بر اساس آزمون صورت مي‌پذيرد)، كه در مهلت تعيين شده (از تاريخ 94/11/19 لغايت 94/12/1) موفق به دريافت كد سوابق تحصيلي نگرديده يا به هر دليل ديگر نتوانسته اند نسبت به ثبت نام در آزمون مذكور اقدام نمايند، مي‌رساند مهلت مجددي براي ثبت‌نام در آزمون مذكور از روز دوشنبه مورخ 94/12/17 تا روز پنجشنبه مورخ 94/12/20 درنظرگرفته شده است كه داوطلبان مي توانند منحصراً از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان در اين خصوص اقدام نمايند.


آغاز ثبت نام کنکور

بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ سراسري‌ سال 1395 براي‌ دوره‌هاي‌ روزانه‌ ، نوبت دوم (شبانه‌)، نيمه حضوري، مجازي ، پرديس خودگردان دانشگاهها و موسسات‌ آموزش‌ عالي‌، دانشگاه‌ پيام‌ نور و موسسات‌ آموزش‌ عالي‌ غيرانتفاعي‌ و غيردولتي‌ مي‌رساند كه ثبت‌نام براي شركت در آزمون هاي مذكور از روز دوشنبه مورخ 94/11/19 (نوزدهم بهمن ماه‌ 1394) منحصراً از طريق پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org آغاز و در روز چهارشنبه مورخ 1394/11/28 (بيست و هشت بهمن ماه‌ 1394) پايان مي‌پذيرد، لذا داوطلبان مي‌توانند در مهلت مقرر براي شركت در آزمون سراسري سال 1395 ثبت‌نام نمايند.


پیش ثبت نام سال آینده

طبق سنوات گذشته در فصل زمستان، آموزشگاه عرفان اقدام به پیش ثبت نام از دانش آموزان برای کلاس ها و آزمون های سال تحصیلی آینده نموده و تخفیف ها و تسهیلات ویژه ای برای دانش آموزان حال حاضر خود در نظر می گیرد.


اردوی مطالعاتی نوروز

دوران طلایی نوروز، زمان تعیین سرنوشت دانش آموزان کنکوری است. این دوران مانند یک دوراهی، ادامه مسیر داوطلبان را تا روز کنکور تعیین خواهد کرد. بسیاری از دانش آموزان به دلایل مختلف نمی توانند از دوران طلایی نوروز بهره کافی را ببرند. دلایل گوناگونی همچون دیدوبازدیدهای خانوادگی، مسافرت، جذابیت برنامه های تلویزیونی و...


آخرین خبرها سایت